travesti

Alsancak Travesti Duygu

alsancak travesti
Alsancak Travesti Duygu - Image 1Alsancak Travesti Duygu - Image 2Alsancak Travesti Duygu - Image 3Alsancak Travesti Duygu - Image 4

Detaylar

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki aradığınız Alsancak travesti bayanı bulmuş durumdasınız. Ben sizlere ruhsal tatmin garantisi veren gold travesti Duygu.  Kısacası şu an sizin için en özel İzmir travesti profilini inceliyorsunuz. İlinize yeni taşındım ve oldukça seçici bir bayanım. Her arayana olumlu cevap vermiyorum. Sizlerde seçici biriyseniz beni arayın. Çünkü ben kabul ettiğim misafirlerime ruhsal tatmin sağlamak için varım. Bu da sadece yatağın içerisinde olmayacağını biliyorum. Belki biraz sohbet, belki biraz masaj. Ben sizin neye ihtiyacınız olduğunu tespit ederim siz yeter ki kendinizi bana teslim edin.

Kendi yaşıtlarımla asla birliktelik kurmuyorum, istediğim yaş profili 30-65 yaş arasıdır. Görüşmelerimi kendime ait yerimde yapmaktayım. Resimlerin hepsi bana ait olup, kendi çekimlerimdir.

Alsancak’da bulunan özel döşenmiş dairemde siz seçilmiş beylere maksimum hazlar yaşatıyorum. Bunu bakımlı vücudum ve diri bedenimle sağlıyorum. Renkli gözlerim ve dudak yapım ise sizi tamamen baştan çıkaracaktır. Alev alev saatler geçirmek için derhal aramalısınız. Sadece kondomsuz ve anal ilişkiye girmiyorum. Bunun dışında öpüşme de dahil olmak üzere tamamen sınırsız ilişkiler sağlıyorum. Sizler isterseniz ve düzenli bir ortamınız varsa da sizlere de gelebilirim.

TEL : 0542 294 28 95

Escort NO: 40258997bbd0c2b3

Sorun Bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin ....

Yorum Yazın