travesti

Alsancak Travesti Meltem

alsancak travesti

Detaylar

Merhaba ben İzmir Alsancak travesti Meltem 27 yaşında 1.67 boyunda 60 kiloda hafif balık etli sarışın güzel bir bayanım. Siz değerli kıymetli yakışıklı izmir erkeklerini Alsancak’da evimde ağırlıyorum. Eğer sizde benim yaşımda sarışın bir bayanla birlikte olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Çiğliye gelip beni aramanız.

Eğer siz çiğli ye gelemez veya gelmek istemezseniz ben sizin evinize otelinize gelebirim bunun için beni daha önceden arayıp haber verminiz yerinizi söylemeniz gerekir bende ona göre hazırlık yapar çıkar gelirim. Canlarım sizden ricam lütfen benden olmaycak birşey istemeyin olmaycak şey nedir diye sorarsanız cimcif yani ağza yüze boşalma bu hariç sexte geri kalan ne varsa inanın en güzel şekilde yaparız ters ilişkiye giriyorum. Değişik pozisyonlar değişik kıyafetler siz nasıl isterseniz öyle yaparız.

Evet izmirin yakışıklı karizmatik erkeleri ben travesti Meltem sizin telefonunuzu bekliyorum. Lütfen beni ve kendinizi daha fazla bekletmeyin inanın memnun kalacak her zaman beni arayacaksınız.

Etiket Yok

  

Escort NO: 9825877487d0d0be

Sorun Bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin ....

One Response - “Alsancak Travesti Meltem”

  1. Numaranizi verirseniz goruselim isterim

Yorum Yazın