travesti

İzmir Travesti Bayan Merve

izmir travesti

Detaylar

Merhabalar ben Merve İzmir travesti olarak çalışmaktayım. Bu işi para için değil sekse olduğum düşkünlük için yapmaktayım. Uzun süreler boyunca düşündüm ve sonunda İzmir travesti ailesine katılarak istediklerimi karşılamaya başladım. Seksi oldukça seven ve ilişkiye girmeyi herkes den fazla olarak seven birisiyim. Erkeğimin mutluğunu isteyen istediklerini karşılamak için çaba gösteren birisiyim. Erkeğimle seksten önce sohbet etmeyi tercih eden birisiyim. Neden travesti ile birlikte olmak istediini öğrenmeyi isteyen birisiyim. Evli bir insanın travestia gelmesi eşi ile yaşayamadıklarını travesti bir bayan ile yaşamak istediklerinin farklındayım. O yüzden evli erkekler ile oldukça sohbet etmekteyim.  Çoğunun cevabı ise eşleri istedikleri pozisyonları yapmadıkları için travestilari tercih ediyorlar.

24 yaşında 60 kiloda 170 boyunda oldukça seksi görünüme sahip bir bayanım erkeğimin mutluluğu oldukça isteyen birisiyim. Seksi görünümüm ile sizi baştan çıkaracak ve tüm seks isteklerinizi ortaya .çıkaracak bir görüntüye sahibim dolgun kalçalı dik göğüslü bir bayanım. İzmir travesti aracılığı ile bana ulaşabilirsiniz. Tüm istek ve arzularınızı benim ile giderebilirsiniz. Anal ve oral sekste yapabilmekteyim. Ve anal seksi oldukça seven birisiyim. Sizlerin isteği üzerine her türlü pozisyonu yapabilmekteyim. Siz isteyin ben yapayım seksi oldukça çok seven birisiyim. Sizi baştan çıkaracak tüm sıkıntılarınızı unutturacak ve sizi oldukça rahatlatacak biri olduğuma inanıyorum. Sekste sınırsız biriyim sizde böyle bir bayan ile görüşmek istiyorsanız beni tercih etmelisiniz. Doyumsuz sekste sınırı olmayan bir bayan ile birlikte olmak artık sizin elinizde bir telefon kadar yakınınızda sekste doyum istiyorsanız bana ulaşmalısınız.

Görüşmelerimi müşterilerimin isteği üzerine kendi evlerinde veya istedikleri otellerde görüşmelerimizi sağlamaktayız. Sizde doyumsuz ve seksi bir bayan ile birlikte olmak istiyorsanız İzmir travesti aracılı ile bana ulaşabilir ve tüm isteklerinizi giderebilirsiniz. Seksi ve güzel bir bayan ile birlikte olmak telefonunuzun ucunda site üzerinde bulunan numara ve fotoğraflar bana aittir. Seks konusunda oldukça bilgili ve profesyonel biri ile görüşmeniz artık çok yakın İzmir travestia ulaşın beni tercih ettiğinizi söyleyin ve benim ile birlikte doyumsuz sıkıntılarınızı unutacağınız dakikalar yaşayacaksınız.

Escort NO: 6175876105f5e4da

Sorun Bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin ....

Yorum Yazın