travesti

Konak Travesti Melis

konak travesti
Konak Travesti Melis - Image 1Konak Travesti Melis - Image 2Konak Travesti Melis - Image 3Konak Travesti Melis - Image 4

Detaylar

Sevgili tadında bir ilişki için Konak Travesti Melis’den sizlere bir merhaba.

22 yaşında, uzun saçlı, çiçek gözlü harika vücutlu bir travesti bayanım. 1.73 boyunda ve 64 kiloyum. Buluşmalarımı Konak’da bulunan kendi evimde veya 4 ya da 5 yıldızlı otellerde gerçekleştirmekteyim. Ekstra karşılığı anal ilişkiye girebilirim. Her türlü fanteziye açığım. Sadece kondomsuz ilişkiyi kabul etmiyorum. Bunun nedeni sizin ve kendimin sağlığını korumaktır. Sınırsız beklentileri olanların özellikle açıklamalarımı iyi okumalarını öneririm. Saatlik buluşmalarımda ilişki sayısı şartım yoktur. Alkollü olarak gelmemenizi önemle rica ediyorum. Sadece kendi ikramım ile gevşemenize yardımcı olabilirim. Sadece ilişki olarak değil aynı zamanda çok iyi de bir dinleyiciyimdir.

Sohbet etmeyi çok severim. Sizleri dinler dertleşmenize olanak sağlarım. Tabi bunların tamamı gizlilik ilkesi içerisinde olmaktadır. Ana amacım gelen misafirimin sonraki ilk tercihi olabilmektedir. Bunun için de en yüksek tatmini sağlamaya çabalarım. Size göstermekte olduğum hassasiyetin tarafıma da gösterilmesini beklerim. Cevap vermiyorsam müsait değilimdir. Lütfen ısrarla tekrar tekrar aramak yerine bir süre sonra arayınız.

TEL : 0531 733 15 49

Escort NO: 7358986f3b815f3

Sorun Bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin ....

Yorum Yazın