travesti

Seksi Travesti İzmir Linda

travesti izmir
Seksi Travesti İzmir Linda - Image 1Seksi Travesti İzmir Linda - Image 2Seksi Travesti İzmir Linda - Image 3Seksi Travesti İzmir Linda - Image 4Seksi Travesti İzmir Linda - Image 5Seksi Travesti İzmir Linda - Image 6Seksi Travesti İzmir Linda - Image 7Seksi Travesti İzmir Linda - Image 8

Detaylar

Selam tatlım İzmir travesti Linda ben, 60 kiloda ve 1.76 boyundayım. Vücuduma fazlası ile güveniyorum. Oldukça diri ve emsalsiz bir tenim vardır. Buluşmalarımda misafirimi en uç noktaları yaşatmayı hedeflemekteyim. Bunu yaparken de sadece yatakta memnun etmek değil tam anlamıyla ilk buluşmadan ayrılancaya kadar tamamen sıcak anlar vermeyi garanti ediyorum. İyi bir dinleyici olduğum gibi aynı zamanda birliktelikte de hiç yaşamadığınız anları yaşayacaksınız. Bunu yaşatabilmem için sizlerden de bazı beklentilerim bulunmaktadır.

 Öncelikle buluşmalarımı sadece kendi evimde yapıyorum.

Temizlik benim için en değerli unsurdur. Ben nasıl size yaklaşıyorsam sizden de aynı hassasiyeti beklerim. Kondomsuz ilişkiye girmemi kimse beklememeli ve ters ilişki kabul etmiyorum. Ağza yüze boşalma gibi beklentisi olanlarda asla bende aradıklarını bulamayacaklardır. Sadece bu kurallara uyarak sizlere inanılmaz saatler geçirebilirim. Siz bana kendinizi bırakın bende size vücudunuzu tanıtayım. Benimle sadece arkadaş değil, sevgili gibi de  bana ulaşmanız mümkündür.

Benimle buluşmak ve daha fazla bilgi için lütfen arayın.

TEL : 0506 169 15 22

Escort NO: 956589c89d1db56c

Sorun Bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin ....

Yorum Yazın