travesti

Travesti Karşıyaka Feray

karşıyaka travesti

Detaylar

Adım travesti Karşıyaka Feray, 1.68 boyunda 58 kiloya sahip düzgün fizik teninle sizleri baştan çıkartmaya  hazırım. Sarısın ve üniversite öğrencisiyim. Sizlere en iyi hizmeti vermek adına aralıksız bir şekilde çalışmaktayım. Bu imkânları bize tanıyan site yöneticilerine sonsuz teşekkürler sunuyorum.

Bizlere partner bulma konusunda yardımcı olurken, aynı zamanda ihtiyacı olan kişilerinde bu siteye girerek bizlere ulaşmasında aracı olan yöneticilere teşekkürler. Beni sizlerle buluşturduğu ve aracı olmasıyla birlikte hem bizlere iş olanağı tanıyor hem de bizim seks konusunda ki tatmin olmamızı sağlıyor. Siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti verebilmek için özellikle şahsım olarak çok dikkatli ve özenli hazırlandığımı bilmenizi isterim. Tek isteğim korunmasız ve ters ilişki gibi tekliflerde bulunmamanız olacaktır.

Bu kış gecelerinde sımcıcak ısınmak hepimizin hakkıdır diye düşünüyorum. 24 yaşında olan, bahsettiğim gibi 1.68 boyuna sahip ve beyaz tenli seksi bir Karşıyaka travesti bayanı olan ben, sizlere her yerde ve her şekilde hizmet vermeye hazır olduğunu bilmenizi isterim. Buluşmaları kendi evim veya 5 yıldızlı oteller üzerinde gerçekleştirmekteyim. Tercih edilme sebebime gelirsek, gizlilik prensibimi ne olursa olsun bozmayan birisiyim. Aramızda geçen her ne olursa olsun, bende saklı kalacağına emin olabilir ve rahat olabilirsiniz. Sınırsız bir ilişki ve unutamayacağınız bir gecenin için benimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Erkekler, ne istediğini çok iyi bilen travesti bayanı olarak, sizleri evimden ya da otel odasından mutlu bir şekilde uğurlayacağıma kesinlikle şüpheniz olmaması gerekir.

Escort NO: 852589f0b2833588

Sorun Bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin ....

Yorum Yazın